Home > O nas > Aktualności

Otwieramy Centrum Usług Wspólnych w Koninie

Fedko 08-08-2017 3:17 PM
Kategoria: Kramp

Grupa Kramp podjęła ważną decyzją związaną z centralizacją usług i rozbudową siedziby w Modle Królewskiej koło Konina. Od dłuższego czasu zwiększamy zatrudnienie, teraz oferując ponad 20 nowych miejsc pracy – poszukiwani są m.in. Księgowi i Specjaliści ds. Finansowych, Graficy komputerowi, Specjaliści ds. Zakupu. Zapewniamy pełne przeszkolenie i wdrożenie nowo zatrudnionych osób.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Szukamy nowych pracowników i chcemy postawić na ich rozwój zawodowy. Zapewniamy im udział w międzynarodowych projektach, liczne szkolenia i wyzwania, które pozwalają im rozwijać indywidualne predyspozycje i umiejętności. Przywiązujemy dużą wagę do znajomości języków. Na co dzień, w kontaktach z zagranicznymi kolegami posługujemy się angielskim, dlatego na każdym stanowisku wymagamy znajomości tego języka. Bardzo ważne jest dla nas zaangażowanie. Jesteśmy firmą opartą na rodzinnej kulturze, preferujemy partnerskie relacje. Najważniejszy jest dla nas człowiek – zarówno pracownik jak i klient, dlatego inwestycje w rozwój pracownika traktujemy jako rozwój przedsiębiorstwa.


Oferujemy zatrudnienie w nowoczesnych, atrakcyjnych biurach, zaprojektowanych w taki sposób, by tworzyły przyjazne środowisko pracy. W listopadzie zeszłego roku rozpoczęła się rozbudowa firmy, dzięki której możliwe było utworzenie nowych, dostosowanych do potrzeb pracowników miejsc pracy, a także powiększenie magazynu. W rozbudowanej części biurowej znajduje się m.in. kantyna, w której pracownicy mogą spotykać się w przerwie obiadowej. Ze względu na lokalizację poza miastem Kramp dba również o dogodny dojazd do miejsca pracy. Zapewniony jest transport z Konina do Modły Królewskiej busem pracowniczym. Jesteśmy otwarci na potrzeby ludzi. Chętnie współpracujemy z konińskimi szkołami, organizując wycieczki i programy praktyk. W ten sposób pomagamy im w wybraniu dalszej ścieżki rozwoju i zachęcamy do zasilenia szeregów własnego zespołu.

Napisz komentarz