Home > O nas > Aktualności

Kramp dla ogólnopolskich mistrzostw mechaników

Fedko 08-26-2016 8:34 AM
Kategoria: Kramp

Okazuje się, że zainteresowanie rywalizacją najlepszych młodych mechaników, młodych lakierników i profesjonalistów warsztatowych wykracza już poza branżę motoryzacyjną.

Kramp został partnerem wydarzenia. „Mistrzostwa Mechaników to impreza, która z każdym rokiem zyskuje co raz większą popularność. Promowanie produktów naszych marek wśród profesjonalistów oraz młodzieży to dla nas duża szansa i dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem tej edycji Mistrzostw Mechaników w kategoriach Młody Mechanik, Młody Lakiernik oraz Najlepszy Mechanik TTM” – mówi Krystian Szambelan, Product Group Manager Kramp Group.

„Dzięki firmie Kramp udało nam się trafić do dużej liczby mechaników z sektora rolniczego, którzy docenili nasz Żel8 i bardzo chętnie z niego korzystają. Liczę, że nasza współpraca przy Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników będzie równie udana, tym bardziej że to doskonała okazja do promocji najlepszych praktyk BHP zarówno wśród przyszłych, jak i już doświadczonych mechaników” – dodaje Adrian Dekowski, właściciel V8 Team i organizator wydarzenia.

Młodzi mechanicy zmierzyli się z konkurencjami teoretycznymi i praktycznymi już 31 marca 2016, w czasie dnia prasowego Targów Techniki Motoryzacyjnej i Motor Show w Poznaniu. Dzień później o tytuł najlepszego rywalizowali młodzi lakiernicy – rozgrywki te zadebiutowały z sukcesem w czasie ubiegłorocznej edycji Motor Show. Z kolei 2 kwietnia, w sobotę, o tytuł najlepszego mechanika TTM stanęli do walki goście targów.

Napisz komentarz