Home > Rozpoczęcie pracy > Uczniowie

Absolwenci szkół: liczy się dla nas różnorodność i odpowiedzialność. Od samego początku.

Twoje ścieżki kariery w firmie Kramp

W firmie Kramp nie ma jednego modelu kształcenia – jest ich wiele. Nauka nie kończy się po 2 czy 3 latach i zdobyciu dyplomu. To raczej początek interesującej i bardzo atrakcyjnej ścieżki kariery, którą możesz rozwijać w naszym przedsiębiorstwie.

Czego od Ciebie wymagamy?

Oczywiście ważne jest dla nas Twoje świadectwo. Ale ważniejsze jest coś, czego nie można dostrzec w ocenach na świadectwie, lecz w człowieku: zapał do pracy. Pasja do nauki i działania. Jeśli ją masz, już na starcie otrzymasz od nas pierwszą „6”.

Co zyskujesz?

 • Gwarancję zdobycia dobrego wykształcenia, na którym można polegać;
 • pewność, że Twoje wykształcenie jest dla nas ważne: kształcenie własnej, młodej kadry ma dla nas kluczowe znaczenie, wszyscy uczniowie mają duże szanse na zatrudnienie i najlepsze perspektywy pracy w naszym przedsiębiorstwie;
 • szeroką ofertę dla wszystkich utalentowanych osób: oferujemy wykształcenie handlowe i techniczne, a potem gwarantujemy różne możliwościami rozwoju zawodowego;
 • podczas nauki poznajesz wszystkie najważniejsze działy, jesteś w stałym kontakcie z innymi osobami zdobywającymi wiedzę i współpracownikami z całej Europy;
 • długotrwałe i atrakcyjne perspektywy zawodowe: rosnąca liczba ludności prowadzi do wzrostu popytu na żywność, więc branża rolnicza ma przed sobą świetlaną przyszłość.

 

Praktykant w dziale logistyki

Czego od Ciebie wymagamy:

 • Dobrych ocen z matematyki, umiejętności technicznych, zainteresowania procesami logistycznymi, dokładności i staranności w pracy, a przede wszystkim umiejętności odpowiedzialnego postępowania z produktami.

Praktykant w dziale marketingu

Czego od Ciebie wymagamy:

 • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego, dobrej znajomości języka angielskiego, podstawowej wiedzy z zakresu
  edycji tekstu, kreatywności, znajomości obsługi komputera, talentu organizacyjnego (np. do planowania i organizacji imprez), zainteresowania mediami społecznościowymi, dobrych zdolności komunikacyjnych.

Praktykant w dziale IT

Czego od Ciebie wymagamy:

 • Dobrych ocen z matematyki i dobrej znajomości języka angielskiego; doskonałej wiedzy technicznej i pierwszych doświadczeń w zakresie rozpoznawania i samodzielnego rozwiązywania problemów dotyczących systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, ponadto dobrych zdolności komunikacyjnych, które przydadzą się podczas późniejszego doradztwa i kompetentnego prezentowania rozwiązań.

Praktykant w dziale handlowym

 • Czego od Ciebie wymagamy: 

  Znajomości języka angielskiego (bardzo ważne), dobrych ocen z matematyki; otwartości i motywacji do pracy, chęci do współpracy przy projektach i umiejętności nawiązywania kontaktów z klientami.

Praktykant - magazynier

Czego od Ciebie wymagamy:

 • Dobrych ocen z matematyki, zdolności manualnych, zainteresowania procesami logistycznymi (organizowanie przyjęcia towaru, sprawdzanie ilości i jakości, rejestracja towaru w systemach IT, sortowanie towaru i fachowe magazynowanie), a także dokładności i staranności w pracy.

Praktykant w dziale zakupu

Czego od Ciebie wymagamy:

 • Dobrych ocen z matematyki, zainteresowania procesami zakupowymi i logistycznymi, dokładności i staranności w pracy, a przede wszystkim umiejętności odpowiedzialnego postępowania z dokumentacją formową.