Home > Oferty pracy > Aplikuj

HR Biznes Partner

  1. Vacature open
  2. Gesprekken Geplanned
  3. Gesprekken Geplanned
  4. Gesprekken Geplanned

Czym będziesz się zajmować?

HR Business Partner ściśle współpracuje z menedżerami w celu osiągania celów biznesowych i sukcesu z pomocą i przy wsparciu zespołów. Zapewnia wsparcie taktyczne i operacyjne niezbędne do spełnienia celów biznesowych, Upewnia się, że przedsięwzięcia w obszarze ludzkim i organizacyjnym wspierają i są dostosowane do krótko- i długoterminowej strategii biznesowej. HR Biznes Partner odgrywa kluczową rolę w budowaniu skutecznych relacji partnerskich na wszystkich szczeblach zarządzania, aby wspierać organizację we wdrażaniu i utrzymywaniu kultury doskonałości i ciągłego dążenia do rozwoju.

Kluczowe zadania na stanowisku:
• Współpraca z kadrą kierowniczą nad proaktywnym zarządzaniem transformacją organizacyjną poprzez stosowanie efektywnych strategii zarządzania zmianą, rozwoju, restrukturyzacji i integracji.
• Wsparcie przy wdrażaniu strategii biznesowych.
• Wsparcie kadry kierowniczej przy procesach poszukiwania, selekcji i zatrudniania personelu.
• Prowadzenie grupowych i indywidualnych sesji coachingowych dla kadry zarządzającej w celu udoskonalania organizacji w zarządzaniu zasobami ludzkimi, procesach rozwiazywania problemów oraz zarządzania wydajnością.
• Przewiduje i przekazuje informacje zwrotne dotyczące funkcjonowania organizacji, wspiera ją w zakresie rozwoju, nauki i zarzadzania talentami.
• Kieruje projektami wdrożeniowymi międzynarodowych projektów HR-owych na rynkach lokalnych.
• Kieruje procesem integracji kulturowej.

Nasze oczekiwania

• Wykształcenie wyższe w dziedzinie psychologii, zarządzania lub podobnych.
• Minimum 5 lat doświadczenie na stanowisku HR Biznes Partnera lub HR Menedżera w międzynarodowej organizacji.
• Doświadczenie w zakresie zarzadzania talentami, ocen rocznych, programów rozwojowych, coachingu, mentoringu, zarządzaniu zmianą i wydajnością udokumentowane sukcesami.
• Bardzo dobra znajomość prawa pracy.
• Umiejętność pracy w organizacji matrycowej oraz współpracy z różnorodnymi grupami interesariuszy.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).

Co oferujemy?

• Nieograniczone możliwości rozwoju.
• Międzynarodowe środowisko pracy.
• Rodzinną atmosferę pracy.
• Współpracę z ludźmi pełnymi pasji.
• Profesjonalne szkolenia.
• Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy.
• Karierę bez ograniczeń!

Lokalizacja

Modła Królewska

Kontakt

Katarzyna Fedko

Współpracownicy

Mariusz Gwiaździński

Specjalista ds. administarcyjnych

Patryk Szmyt

Magazynier

Katarzyna Inerowicz

Menedżer działu Obsługi Klienta

Magdalena Jarmuż

Szef Zespołu Konsolidacji i Sterowania Procesowego

Wojciech Borowiak

Trener

Joanna Poniedziałek

Specjalista ds. rozwoju sieci

Agnieszka Maciejewska

Magazynier

Hanna Rybczyńska

Specjalista ds. przyjęcia towaru

Elżbieta Rudnicka

Administrator Zakupu

Anna Walisiak

Specjalista ds. zakupu